Öncelikle merhabalar, yeni tasarım ile beraber yeni blog tarafını da aktif edelim dedik. Yıllardır bazen ufak, bazense köklü değişikliklikler ile yolumuza devam ediyoruz. Bu değişiklikler kimi zaman beğenilse de kimi zaman eleştirilebiliyor. Eleştirilmek bizim için onur verici olmakla beraber kendimizi geliştirmek için en güzel fırsattır. Bu fırsat elimize her geçtiğinde de elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz.

Şimdi gelelim konumuza, HÇK Ajans olarak biz neler yapıyoruz? Başta web tasarım olmakla birlikte sosyal medya, e-ticaret, grafik tasarım, seo, mailing pazarlama alanlarında hizmet vermekteyiz. Bu kategorilerin haricinde de Dijital Pazarlama alanına giren alt dallarda da olabildiğince sizlere yardımcı olmaya ve yönlendirmeye çalışıyoruz. Bu şekilde tamamen kaliteli hizmet odaklı bakış açımız olduğundan yeri geldiğinde biz üzül sekte şimdiye kadar herhangi bir mutsuz müşterimiz olmadı. 🙂

HÇK Ajans da yapılan işlerden ve yaşanılan olaylardan aldığı tecrübeler doğrultusunda kendini daha da geliştirerek her geçen gün hizmet kalitesini artırmak için elinden geleni yapmaktadır. Bu gelişim hem kendi içerisinde hemde dışarıdan bakıldığında eski yapılan işlere nazaran daha kaliteli işlerin çıkartıldığı bariz bir şekilde ortadadır.

İlk blog yazımızı da bu şekilde sonlandıralım, umarım daha çok blog yazısı ve daha çok bilgi dolu içerik üretebiliriz. İçeriklerimizi takip eden, bizden hizmet veya bilgi alan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz., iyi günler dilerim.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir